"JůTub" koutek: Velká nálož videí I.

Napsal Iven (») v neděli 31. 8. 2014 v kategorii Hudba a vše kolem, přečteno: 2472×
youtube2.jpg

Nečinnost na blogu dva měsíce si vybírá svou daň a proto tenhle YouTube koutek vezmu tak nějak Triple.

Poslední hodiny odtikávají, kdy už většina základoškoláků a středoškoláků… no jo, holt vejška je jinej level (ale nemají volno o přes školní rok, takže je to plus- mínus vyrovnaný)

V první části Youtube koutku si vezmu na paškál videa zábavného a virálního kalibru a v té druhé půjde především o hudbu, tak se na to vrhneme…

Snad každý jezdí na dovolenou. Někdo do Itálie, Španělska, Řecka,Tuniska, ale typická dovolená Čechů a Slováků je kde jinde než v Chorvatsku. Mimo to, že si někdo vaří sám a stará se o sebe a nic nepotřebuje, jiní jedou radši jen s pár hadříky v kufru a raději nakupují.

Youtube obletělo video slovenky která je svým psychickým výkonem na pokraji a shání v chorvatském lese kuny. Tedy, abychom si rozuměli, kuny jako zvířata, i když je Kuna chorvatská měna. Spousta lidí si klepe na čelo a myslí si, kdovíjak té ženě neblonďatí mozek. Vyvedu vás z omylu! Slovenka ve videu je bavička Evelyn, která je na Slovensku známá asi tak jako některý z českých bavičů u nás. Video si dosáhlo vělké oblibě a bylo i několikrát zparodováno.


Když už jsme u těch virálů a oblíbených videi, je tu hned další, které nese název Hledám kluka z autobusu. Na popud vzniklo spoustu facebookových stránek. A vedou se o tomhle videu dlouhé a dlouhé diskuse. Dívčina si asi neuvědomila, že takovým videem se spíš zesměšní než najde pravou lásku a její největší chybou bylo nadiktovat telefonní číslo, které už nakonec nefunguje. Velmi výstižně tohle video zparodoval Johny Valda v jednom ze svých videí. 


Vzpomínáte na Březnové video od režisérky Tati Plievy - First kiss? Tak tohle video je už minulostí a líbání je jaksi pasé. Co je atraktivnějšího než facka? Ano po videu první polibek přišla první facka( First slap) a je určitě zajímavé video, které ukazuje, jak moc jsme schopni profackovat se navzájem. A co vy? Dali byste facku cizímu člověku?


Mimo Fackování došlo i k příjemnějším věcem. Video číslo dvě, které jsem postřehla na YT nese název Undress me. Tedy v překladu svlékni mě. Režiséři popárovali opět několik cizích lidí s různou orientací a nechali je vzájemně se svlékat. Před samotnou kamerou nedošlo k ničemu, co by bylo cenzurovatelné. Je zde vidět ostych i překvapení a reakce je víc než zajímavá.


A jako poslední je tu vlastně série videí, která zaplavila celý internet. Řeší to úplně každý. Je to dobré nebo špatné? Je dobré dělat to jen tak nebo ne? Pokud jste si mysleli, že tu mluvím o Ice Bucket Challenge, hádali jste správně. Tato výzva proběhla napříč internetem od obyčejných lidí až po slavné osobnosti a politiky. Pokud mohu jmenovat, tak třeba Andrej Babiš, Petra Janů, nebo Lucie Vondráčková. Z Youtuberů například Ati, Vidrail, Exploited a další. Smyslem challenge je poslat peníze na charitu proti ALS –jde o druh sklerózy. Právě tato challenge by měla nechat lidi přemýšlet. To, že si někdo vylije na hlavu studenou vodu s ledem ,má mít za následek to, že nebudete cítit konečky a na chvilku jakoby ochrnete, nebo vás brní končetiny, což jsou příznaky tohoto typu sklerózy. Je to jen na vás co uděláte, jestli přispějete, nebo budete sledujícími. 

Zde je video Amerického prezidenta Baracka Obamy, který nominoval i Ruského prezidenta Vladimíra Putina


Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
Dave z IP 77.48.195.*** | 2.9.2014 22:30
Ahoj, jenom si chce ujistit, že víš, že ten Barack Obama není skutečnej a je to jenom fake, asi to víš, ale jenom jsem se chtěl ujistit smile
Iven | 3.9.2014 20:32
Ano, vím, že to fake je. Obamovi by nebylo tak dobře rozumět si myslím. A i kdyby tak má malinko jinej výraz v obličeji smile


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
[*1*] [*2*] [*3*] [*4*] [*5*] [*6*] [*7*] [*8*] [*9*] [*10*] [*11*] [*12*] [*13*] [*14*] [*15*] [*16*] [*17*] [*18*] [*19*] [*20*] [*21*] [*22*] [*23*] [*24*] [*25*] [*26*] [*27*] [*28*] [*29*] [*30*] [*31*] [*32*] [*33*] [*34*] [*35*] [*36*] [*37*] [*38*] [*39*] [*40*] [*41*] [*42*] [*43*] [*44*] [*45*] [*46*] [*47*] [*48*] [*49*] [*50*]   [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel osm a třináct