„JůTub“ koutek: Summer Music Zone

Napsal Iven (») v pondělí 1. 9. 2014 v kategorii Hudba a vše kolem, přečteno: 1559×
summer.jpg

„JůTub“ koutek: Summer Music Zone

 Za léto se na hudební scéně objevilo mnoho hudebních klipů, někteří vydali i nové desky. Prohlédněme tedy ty, které stojí za povšimnutí…

Mezi ty milovanější  hudební objevy patří především teenagerkami oblíbené boybandy, ale ty se nám rozrostly a u One direction to nezůstalo. První za zmínku stojí skupina Union J, která v hitparádách boduje s písničkou Together (We live forever), která se nese v duchu houseparty, svobody a přátelství. Mezi dalšími bych mohla zmínit 5 Seconds of Summer a jejich písničku Amnesia, která je pomalejší a taková vzpomínková. Text je o lásce a o opouštění. (Ach, jak typické…)a do třetice jsou tu The Vamps, kteří nazpívali písničku s Demi Lovato. Klip je natáčen na pláži, a pokud někdo miluje tyhle „chill“ písničky, je to, to pravé pro letní náladu. Jako poslední se představují The Janoskians (pokud bych měla přetlumočit jejich název, jmenovali by se nejspíše Jánošíci ) s písničkou Real girls eat cake. Možná na tom něco pravdy je, současné slečny jdou naproti spíše přetvářce a zastírání svého já.


Mluvila jsem o Demi Lovato, která je vzorem mnoha teenagerů, protože se poprala se sebepoškozováním i šikanou a je z ní silná žena. A samotná Demi, chce ukázat i ostatním ,aby byli sami sebou. Proto se v hitparádách objevila písnička s názvem Really don´t care na které se s Demi podílela i Cher Lloyd.

Pokud zůstaneme u ženského osazenstva hudební scény, mezi oblíbenými na Youtube najdeme Iggy Azaleu se singlem Fancy, na kterém se podílela s mladým objevem z YT, Arianou Grande, která šplhá raketovou rychlostí a její singl Problem (ft. Iggy Azalea) je na vrcholech rádií, stejně tak jako novinka Break free. A nezahálí ani folkpopová zpěvačka Taylor Swift, která vydala singl a klip Shake if off, ve kterém střídá oblečení různých hudebních stylů. Poslední ženskou zpěvačkou je Charli XCX, jenž nazpívala soundtrack k filmu The Fault in our stars (Hvězdy nám nepřály) a písnička se jmenuje Boom Clap.


Pokud by mělo dojít ještě na skupiny a jejich novinky tak můžu říct, že Maroon 5 a jejich Maps jsou naprostou jedničkou a celkový text i klip je zajímavě vytvořen. Pokud máte rádi trochu Ragge, poslechněte si písničku Rude od skupiny Magic, která vás hodí do pohody. Jste zastánci staronového popu nebo popu a rapu zároveň? Dvojice, která si říká MKTO dobývá české hitparády s písničkou Classic.  Pokud máte rádi rapovou scénu a merkující slečny, pak se stačí podívat na klip od Jasona Derulo a jeho featuring se Snoop DogemWiggle. Rap může urážet nebo potěšit. Tohle se stalo dvěma chlapcům, kteří tvoří dvojku Bars a Melody. V americkém X faktoru porotu oslovili natolik, že porotce Simon Cowell zmáčkl zlaté tlačítko a chlapce posunul rovnou do finálových kol. Chlapci nyní slaví úspěchy s písničkou Hopeful


V Americe je oblíbený takzvaný folk pop a jedním z interpretů je i Phillip Phillips, který září s písničkou Raging fire. A na kytaru vsadili i dva britové. Ed Sheeran vydal singl Sing! a Don´t a na začátku léta své fanoušky potěšil deskou s názvem X. Druhý Brit s mnohem mužnějším hlasem se jmenuje George Ezra a spousta lidí si oblíbila jeho písničku Budapest. Ezra je horkým favoritem, pro dobývání hitparád, tak mu držme palce.


Francouzsko - Izraelská dvojka Lilly Wood a The Prick sestavila hitovku Prayer in C a to celé namixoval Robin Schulz. A už se dostáváme na samotný konec. Letní hudbu uzavírá Calvin Harris a jeho Summer a nezahálel ani David Guetta a jeho deska se jmenuje stejně jako jeden z jeho singlů – Lovers on the sun. Mezi jeho další patří Bang Bang a Bad.


Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
Článek ještě nebyl okomentován.


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
[*1*] [*2*] [*3*] [*4*] [*5*] [*6*] [*7*] [*8*] [*9*] [*10*] [*11*] [*12*] [*13*] [*14*] [*15*] [*16*] [*17*] [*18*] [*19*] [*20*] [*21*] [*22*] [*23*] [*24*] [*25*] [*26*] [*27*] [*28*] [*29*] [*30*] [*31*] [*32*] [*33*] [*34*] [*35*] [*36*] [*37*] [*38*] [*39*] [*40*] [*41*] [*42*] [*43*] [*44*] [*45*] [*46*] [*47*] [*48*] [*49*] [*50*]   [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel sedm a sedm