Sochi 2014, pivní challenge a zakázaná hra

Napsal Iven (») v pondělí 10. 2. 2014 v kategorii Diary / Světohledy, přečteno: 1483×
Zaujalo mě : eetgo.cz = eet zdarma a onlineboom-comic-pop-art-art-print-poster.jpg

 


Sochi 2014, pivní challenge

a zakázaná hra


 

Ahoj,  dneska je 10.2. – pondělí. Takový nový týden. Dobrý čas na to napsat článek. U mě nového nic, ale ve světě a na internetu se toho děje dost a dost. Tak hurá do toho!

První událostí posledních dní je Olympiáda v ruském Sochi. Neříkám, že to úplně sleduju, nejradši mám boby, hokej a sjezdové lyže. Zatím máme stříbro od Marti sáblíkové za 3000m rychlobruslení, 12,5km od Ondry Moravce za Biatlon a bronz od Jardy Soukupa taktéž za Biatlon.

Uvidíme, jak se nám bude dařit dál. Fandění lidi utužuje. Tak ČESKO, DO TOHO! Čeká nás ještě spousta závodů a utkání.

Jako téma č.2 je nyní na facebooku rozšířený pivní challenge nebo-li Social Beer Game.

Úkolem člověka je vypít půllitr piva tzv. na EX a video umístit na svůj facebook. Za splnění úkolu může nominovat své tři další kamarády a vzniká řetězec. Pokud další nominovaný video nenatočí, jeho povinností je koupit „basu“ piv nominátorovi.Podle mých celodenních vyhledávání a vyptávání se již zúčastněných nikdo vlastně nezná důvod, proč se to natáčí. Začal s tím údajně nějaký „týpek“ ze srandy. Světlo světa tahle zábava spatřila přibližně před měsícem/dvěma…, ale až teď se z pova stal boom. Je to zvláštní, jak snadno se lidi můžou nadchnout pro blbost. Dívám se na videa s mírným úsměvem na tváři a žasnu a žasnu. Nikomu tu hru neberu, ať si ostatní dělají co chtějí.

Novinkou anebo taky hot-boomem č.3 se stala hra pro chytré telefony Flappy Bird. Podle nejnovějších zpráv,ale její vývojář neudýchal pozornost médií a nechtěl odpovídat na otázky, proto oznámil, že v neděli 9.2. v 18:02 hru stáhne z AppStore a GooglePlay. Již předtím na svém Twitter účtu naznačil několik negativních příspěvků. Na internetu můžete narazit ještě na Flappy bird, ale tyto pozůstatky jsou jen snaživě dobře vypadající klony a s pravým vydáním nemají nic společného. Tato hra si každý den dokázala vydělat několik miliónů z reklamy. Kdo ví? Vrátí se Flappy bird zpět nebo vynalezne někdo něco lepšího?

 Jak tak píšu, napadají mě další a další novinky. Za pár týdnů mě čeká volno a tak začnu pracovat na nových článcích. Chystám jeden hudební článek a pár úvah a povídek. Vím, že slibuju a zatím je všechno mimo činy, ale teď mám prostě co dohánět. Polovinu minulého týdne jsem strávila v Praze na školní exkurzi. Bylo to hrozně fajn a do školy se mi nechtělo, ale šla jsem a teď doháním. Všichni straší s písemkami, takže když se dostanu do dvou do rána do postele, jsem dobrá. Napadá mě ještě třeba to, že v Ukrajině padla vláda.koncem ledna byla jmenována naopak naše česká vláda a

NEJVĚTŠÍ ZPRÁVOU je pro mě dárek a vlastně překvapení. Dneska jsem přes mobil kontrolovala svůj blog… Koukám a nevěřím svým očím. Přes 600 přečtení rozhovoru s Nejfakem, čímž rapidně stoupla návštěvnost. V rozhovorech hodlám pokračovat co nejdřív a nejvíc.

Do komentářů nebo kamkoliv na mail a pod… mi napište s kým byste rozhovor chtěli a já to pak nějak uskutečním. Můžete připsat i otázky na které byste se dotyčného chtěli zeptat. DĚKUJU ZA VAŠI POZORNOST A ČTENOST.  

Samozřejmě připomínám, že blog má taky svůj ASK ► http://ask.fm/IvenBlogerka

 

Mějte se krásně, Vaše Iven

 

P.S. Noc je ještě mladá a dlouhá, jdu se učit na literku... Zzzzz!

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
Melissa-universumlaperla.bloger.cz z IP 178.23.236.*** | 11.2.2014 23:58
Já se dívám hlavně na krasobruslenísmile Ať ti písemky dobře dopadnousmilesmile


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
[*1*] [*2*] [*3*] [*4*] [*5*] [*6*] [*7*] [*8*] [*9*] [*10*] [*11*] [*12*] [*13*] [*14*] [*15*] [*16*] [*17*] [*18*] [*19*] [*20*] [*21*] [*22*] [*23*] [*24*] [*25*] [*26*] [*27*] [*28*] [*29*] [*30*] [*31*] [*32*] [*33*] [*34*] [*35*] [*36*] [*37*] [*38*] [*39*] [*40*] [*41*] [*42*] [*43*] [*44*] [*45*] [*46*] [*47*] [*48*] [*49*] [*50*]   [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel jedna a pět