Prokrastinace a neblafuju jako Beckham

Napsal Iven (») ve středu 12. 3. 2014 v kategorii Diary / Světohledy, přečteno: 1408×
Zaujalo mě : eetgo.cz = eet zdarma a onlinezaz1.jpg

 


Prokrastinace a neblafuju jako Beckham…


 

12.3. – středa Zdravím.. KONEČNĚ!

 Po měsíci jsem se dohrabala něco napsat. I když, pořád se něco děje, hektické období. A nesnažte se mi tvrdit, že vy jste nikdy žádné neměli.

Mám teď sice jarní prázdniny, ale to mi neumožňuje sedět u počítače pořád a stále. Hrabu listí na zahradě, dělám úkoly do školy, nebo vařím a v tom lepším případě taky v noci spím. Díkybohu! Ale z neděle na pondělí, někdy v jednu ráno, mě chytl jakýsi psací amok a musela jsem si sepsat, co ještě musím napsat a tipy na články. Myslím, že se máte na co těšit… Tedy doufám. Zase si myslíte, že jen blafuju co? Ne, teď už rozhodně neblafuju, aspoň budu mít „matroš“ na léto.! Neblafuju jako Beckham! Jen trpím syndromem prokrastinace.

Dneska jsem si řekla, že bych mohla změnit vzhled blogu. Vím, není to nic extra, ale aspoň něco. Zima už je dávno pryč. Ano, v posledních dnech, při hodinové procházce se sluchátky v uších sním o létě. Brigáda, sluníčko…mm Těším se.

A co se u mě za celý ten měsíc dělo? Byla jsem na dvou plesech. Ten první jsme si s holkama užily jak se dalo a jsme přímým důkazem, že se nemusí pít alkohol a stačí kofola nebo džus. A ten druhý byl v téhle sezóně poslední, o to víc mě ale chytlo za srdce šerpování bratránka.

 Všichni rosteme, stárneme, možná i moudříme… zvláštní pocit svobody, dospělosti a nových zkušeností. Všechno jde tak rychle dopředu.

Teď před jarňákama jsme psali plno písemek a čekají mě další. Achjo! Ale myslím si, že v rámci možností se mám dobře.

Taky jsem teď začala číst knížku. Je celkem zajímavá, až ji dočtu, napíšu vám víc. Už nikdy, nikdy neběhejte s kapsou bez zapínání.

To jsem takhle v neděli byla na procházce a chtělo se mi běžet, tak jsem běžela a pelášila co jsem mohla a… OUHA! Mobil mi vypadnul a křusnul o silnici, takže teď mám „beautiful“ pavoučka na displeji, naštěstí všechno funguje, ale možná si nový mobil připočtu na svůj seznam přání k šetření.

A co se stalo a děje ve světě nebo kolem mě?

  • Dnes(12.3.) zemřela Věra Chytilová, česká režisérka
  • Celý měsíc se řeší případy jako Kramný a Ukrajina. Je to trochu ubohý a někdy pochopit současnou situaci jiných lidí/ států by mě možná pár mozkových buněk stálo.
  • A do třetice. V následujících dnech má skončit podpora na počítače Windows XP. Smutná realita, protože jsem příznivcem XPéček. Ale ve škole už máme Osmičky a nejsou tak hrozné jak jsem myslela.

A když jsem u těch pc…Ve škole si máme vybírat semináře do třeťáku. Přemýšlím mezi Informatikou a ZSV (pro dementy, jak by řekla naše profesorka zsv jsou to ZákladySpolečenskýchVěd). Chtěla bych ze ZSV maturovat a vím, že se mi to bude hodit. Na druhou stranu se chci na IVT naučit CSS a ve Wordpressu. Je to všeho víc než dost.

Posledních několik dní jsem si zvykla na čaj před spaním a jinak neusnu. Takže si asi nějaký ten čajík půjdu uvařit a psát nové a nové věci pro Vás!

Mám pro vás články o hudbě především. Je to něco co mi dobíjí baterky a díky tomu jsem se možná ještě nezcvokla…

A teď co je to ta prokrastinace. Mnozí už o tom slyšeli, ale někteří přesto ne. Prokrastinace je chorobné odkládání povinností a úkolů a někdy se může stát nebezpečným. Tedy v oblasti finanční, co se týče dluhů a placení složenek. To mě ještě naštěstí netíží. Odkládám spíš učení nebo právě ono psaní článků, ale většinou se to někdy zlomí a nebo už nemám čas a třeba takové slohy se mi z největší parádou píšou na poslední chvíli.

Možná proto si rozvíjím paměť a vše se snažím si pamatovat. Je to pro mě akční záležitost a ten dobrý pocit z toho, když to mám všechno za sebou je prostě dokonalý. Ale tím vás nenabádám k prokrastinaci. Je to spíš zlo. Asi jsem menší výjimkou, že s tím nemám takový problém.

Když tak občas vařím nebo po obědě poslouchám rádio, mám zapnutou E2 a někdy se dozvídám celkem vtipné věci. Existuje prý mobilní aplikace k pronajmutí domácnosti, bytu. To si myslím, že je super. Ale prý se objevila aplikace k pronajmutí záchodu. Ano slyšíte dobře. Někdo pronajme byt, někdo záchod. Celé to prý funguje tak, že vyfotíte a popíšete záchod a připíšete adresu a za menší poplatek jej zpřístupníte dané aplikaci. Můžete si tak prý i vydělat. No každopádně jsem se tomu fakt musela smát!

Už je docela moc hodin. Dopíjím svůj čaj a chystám se do říše snů….

Dobrou noc!Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
Článek ještě nebyl okomentován.


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
[*1*] [*2*] [*3*] [*4*] [*5*] [*6*] [*7*] [*8*] [*9*] [*10*] [*11*] [*12*] [*13*] [*14*] [*15*] [*16*] [*17*] [*18*] [*19*] [*20*] [*21*] [*22*] [*23*] [*24*] [*25*] [*26*] [*27*] [*28*] [*29*] [*30*] [*31*] [*32*] [*33*] [*34*] [*35*] [*36*] [*37*] [*38*] [*39*] [*40*] [*41*] [*42*] [*43*] [*44*] [*45*] [*46*] [*47*] [*48*] [*49*] [*50*]   [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel deset a devět