Něco krásného končí, něco hezčího možná začíná.

Napsal Iven (») v pondělí 30. 5. 2016 v kategorii Diary / Světohledy, přečteno: 1422×
1025-wvuniversities.jpg

 První věta nezní nijak velkolepě, nicméně vzhledem k datu v kalendáři můžu s hrdostí napsat. MÁM MATURITU 

V tuto dobu je to pro lidi mého věku jediný středobod života, udělat maturitu, nicméně si myslím, že žijeme v době kdy je maturita to nejméně, co by měl člověk mít, ať už pracuje v jakémkoliv oboru. Dříve byla vysoká škola prestiž, dnes je to pro společnost samozřejmost a kdo nemá titul, jako by nebyl, nicméně pořád narážím na kreativní lidi, kteří na titul nekoukají a je pro ně důležitý člověk jako osobnost a částečně tento postoj také zastávám.
V současné době se připravuju na přijímací zkoušky, tak doufám, že uspěji.
To, že jsem ROK A PŮL zanedbávala blog, pro mě bylo mírně traumatizující, ale myslím, že jsem se zas posunula někam dál a doufám, že mi nějaké to občasné pisálkovství vyjde No a co jsem zažila za celý rok a půl? Řidičák,3 koncerty, brigáda na svatbách, natažené vazy v kotníku, dovolená v Egyptě, znovu práce na mém oblíbeném táboře, nový mobil, notebook za vlastní vydělané peníze,přednáška ohledně ročníkovky za třeťák, Scio-testy, přípravné kurzy na vejšku, stužkování, můj maturitní ples v den mých 19. narozenin a bylo toho asi ještě víc, ale můžu říct jedno BYLO TO SKVĚLÝ!!! 

Třeba se časem dostanu k tomu napsat, jaké to všechno bylo v rámci nějaké vzpomínkové části života. Ale jedno můžu říct, všechny události, které jsem si užívala, jsem si užívala naplno, bez internetu, s těmi, se kterými je mi nejlépe. A když to shrnu od matury zpět za celý gympl, tak řeknu asi toto : Za 4 roky na gymplu se mi změnil život, poznala jsem spoustu nových lidí, ať už to jsou moji spolužáci, nebo někdo jiný kdo mi v životě udělal radost, pomohl mi. Myslím, že i když nejsem vysloužilý veterán nebo důchodkyně, co zažila všechno, tak můžu říct, že jsem za ty 4 roky nabyla i několik zkušeností, dostala mozek do stavu, kdy něco vím, něco si logicky odvodím a něco nechám osudu. Naučila jsem se pokoře a naučila jsem se mít ráda lidi nezávisle na tom, jestli mi ublížili, nebo ne, protože karma, boží mlýny nebo cokoliv takového prostě funguje.


Žijte život s úsměvem, protože život je obrovská zkušenost z mnoha událostí, která nás tvoří těmi, kým skutečně jsme. Lidé nejsou zlí, jen se nesmějí dostat ke špíně v situaci, kdy jediné co mohou dělat je použít ji proti někomu jinému, aby zachránili svůj život.


 

 

Doufám, že jste se dočetli až sem, přeji vám jen to nejkrásnější léto a příjemný konec školního roku, pokud studujete. Snad brzy se tu objevím s novým článkem.

 

P.S. Kdybyste někdo věděl o někom, kdo je trochu schopný mi pomoci s layoutem blogu, budu ráda za komentář . 

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
Článek ještě nebyl okomentován.


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
[*1*] [*2*] [*3*] [*4*] [*5*] [*6*] [*7*] [*8*] [*9*] [*10*] [*11*] [*12*] [*13*] [*14*] [*15*] [*16*] [*17*] [*18*] [*19*] [*20*] [*21*] [*22*] [*23*] [*24*] [*25*] [*26*] [*27*] [*28*] [*29*] [*30*] [*31*] [*32*] [*33*] [*34*] [*35*] [*36*] [*37*] [*38*] [*39*] [*40*] [*41*] [*42*] [*43*] [*44*] [*45*] [*46*] [*47*] [*48*] [*49*] [*50*]   [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel čtyři a tři